PHP vývojář

Jablonec nad Nisou nebo Praha

termín nástupu:

Od 1.11. 2018 nebo dohodou

typ úvazku:

Plný úvazek, Zkrácený úvazek

Náplň práce:

Programování primárně v Nette, Joomla nebo Laravel na zajímavých projektech (weby a eshopy všeho druhu).

Na pozici programátora internetových projektů hledáme zdatného vývojáře, který má chuť se podílet na práci pro naše zákazníky.

  • Vývoj webových portálů pro naše významné zákazníky
  • Rozšiřování stávajících webů, implementace nových funkcí a modulů

Požadujeme:

  • Dobrá znalost PHP / MySQL
  • Orientace v Nette či Laravel frameworku nebo Joomla
  • Znalost JavaScriptu, HTML a CSS výhodou
  • Znalost opensourcových systémů výhodou
  • Zájem o nové trendy a technologie
  • Chuť učit se a nebát se náročných výzev

Nabízíme:

  • Full-time nebo part-time podle vzájemné dohody
  • Práce na HPP / DPP nebo ŽL
  • Pravidelné team-buildingové akce
  • Práce na různorodých projektech - e-commerce, firemní weby, webové aplikace
  • Přátelský a neformální kolektiv
  • Flexibilní pracovní doba
  • Možnost vzdělávání, dalšího profesního i karierního růstu
  • Zajímavé finanční ohodnocení a další benefity
  • Příjemné pracovní prostředí v kancelářích v centru Jablonce n. N. nebo v Praze
  • Zázemí stabilní a zavedené společnosti

Výhody:

  • Práce v mladém, neformálním kolektivu a přátelské atmosféře
  • Práce na zajímavých projektech
Mzda: od 30 000 Kč

Benefity:

  • 4 týdny dovolené
  • Příspěvek na životní a penzijní připojištění
  • Stravenky
  • Multisport benefit za výhodnou cenu (www.multisport.cz)

Kontaktujte nás

Odesláním formuláře uchazeč bere na vědomí, že vyplněním formuláře a odesláním životopisu poskytuje osobní údaje společnosti Minion Interactive s.r.o. k jejich zpracování za účelem výběru uchazečů o pracovní místo.