Frontend Developer

termín nástupu:

Od 1.11. 2018 nebo dohodou

typ úvazku:

Plný úvazek

Náplň práce:

Máš zkušenosti, nadšení, dobré nápady a jsi parťák? Pojď s námi pracovat na zajímavých projektech, které tě mohou posouvat neustále vpřed. Do našeho přátelského a sehraného týmu hledáme fajn kolegu na pozici frontend developera, který umí s moderními JavaScriptovými vychytávkami a HTML+CSS zvládá levou zadní.

Požadujeme:

  • Znalost HTML5/CSS3 (psaní čistého validního kódu, základní znalosti přístupnosti, mobile first přístup, LESS nebo SASS)
  • Znalost JavaScript (vanilla JavaScript (ES6) jQuery 1.x)
  • Základy React + Redux nebo Vue
  • Zkušenosti s GIT
  • Základní znalost s Adobe Photoshop

Nabízíme:

  • Kromě zajímavé práce na tebe čeká odpovídající ohodnocení, mnoho (nejen vzdělávacích) benefitů, přátelský kolektiv, příjemné pracovní prostředí, team buildingy, šipky, fotbálek, boxovací pytel, částečně flexibilní pracovní doba i možnost využívat home office

Výhody:

  • atmosféra v práci a lidi kolem - (u nás najdeš další kamarády  :-)
  • flexibilní pracovní doba
  • práce pro významné klienty a na zajímavých projektech
  • čerpání příspěvků formou cafeterie
  • občerstvení k dispozici
  • Slevu do Lázní Teplice
  • slevu 20% na neakční zboží eshopu Tescoma
  • Infinit program hotelu Step – zvýhodněný program na relaxaci a sport
  • sleva na e-shopu proteinbar.cz
Mzda: Od 32 000 Kč

Benefity:

  • Mobilní telefon i pro soukromé použití
  • Stravenky
  • Nadstandardní finanční ohodnocení, bonusy
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • 5 týdnů dovolené
  • 2 dny Osobního volna (sick day)
  • Multisport benefit za výhodnou cenu (www.multisport.cz)
  • Slevu 20% na neakční zboží eshopu Tescoma

Kontaktujte nás

Odesláním formuláře uchazeč bere na vědomí, že vyplněním formuláře a odesláním životopisu poskytuje osobní údaje společnosti Minion Interactive s.r.o. k jejich zpracování za účelem výběru uchazečů o pracovní místo.